Etui Na Kluczyk Keyless


Etui Na Kluczyk Keyless

Punkt sprzedaży Koruma to miejsce w którym znajdują sięwysokiej klasy gadżety, które mają za zadanie podźwignąć poziom bezpieczeństwa. O czym mowa? W tym obszarze zakupisz portfel skórzany męski z blokadą RFiD, który oprócz funkcji zabezpieczających odznacza się niezwykle eleganckim i konwencjonalnymdesignem. W ofercie znajdziesz również portfel damski skórzany, który występuje w odmiennych rozmiarachi kolorach. Wszystkie portfele, w tym mały portfel męski skórzany, wykonane są z naturalnej skóry licowej.

Dlaczego ochrona RFID jest tak ważna? Większość ludzi korzysta z płatności bezgotówkowych. Złodzieje tylko czyhają na sposobność kradzieży, przy użyciu specjalnych urządzeń. Nieetyczne osoby wykorzystują sygnał radiowy, który portfele Koruma efektywnie blokują.

W ofercie sklepu jest, również etui na kluczyki keyless, które efektywnieblokują przechwycenie sygnału z kluczyka. Rabusie nie mają możności zdalnego otwarcia auta. Dodatkowym atutem etui, jest perfekcyjne wykonanie z wysokiej klasy surowca.

Bestsellerem sklepu jest również klatka faradaya na kluczyki, która pokryta jest materiałem ekranizującym. Klatka zabezpiecza przed przejęciem sygnału z kluczyka, przez drzwi mieszkania lub domu. Gadżet ten, jest także wytwornym detalem wystroju mieszkania.


Przejdź na stronę: https://koruma.pl/


Tytuł: Etui Na Kluczyk Keyless
URL: https://koruma.pl/
Dodano: 3 lipca 2022
Wyświetleń: 2108
Słowa kluczowe: Etui Na Kluczyk Keyless, Klatka Faradaya Na Kluczyki, Mały Portfel Męski, Portfel Damski Skórzany, Portfel Męski Skórzany
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

You may also like...

Popular Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *