Ipet


Ipet

Profesja nauczyciela wymaga niestannego dokształcania, zdobywania kolejnym kompetencji i umiejętności, rozszerzania horyzontów wiedzy nie tylko z prowadzonego przedmiotu. Nauczyciel może podnieść efektywność prowadzenia lekcji. Jak tego dokonać? Przystępując do właściwego szkolenia, zapisując się na nie, twórcze uczestnictwo w nim z pewnością podniesie wartość pracy nauczycielskiej.

Szeroki wybór szkoleń dla nauczycieli to najlepsze rozwiązanie dla pedagoga, będącego w procesie awansu zawodowego nauczyciela. Kompletowanie dokumentacji stanowi konieczny wymóg w trakcie postępowania awansowego. Szkolenie wzmacnia ten proces nadaje mu dynamiki, prowadząc do oczekiwanego rezultatu.  

Oferowane przez nas kursy odbywają się zdalnie. Można na nich nauczyć się, jak wykonać dokumentację w formie sprawozdania na nauczyciela mianowanego, jak ułożyć ipet dostosowany do ucznia. Na szkoleniu dowiesz się także, co to jest Wieloaspektowa ocena poziomu funkcjonowania ucznia, jak opracować dokumenty związaną z wopfu.

Różne szkolenia, które dla Was przygotowaliśmy uwzględniają wiele aspektów funkjonowania pedagogów w środowisku szkolnym. Zdobyty certyfikat staje się dla Was przepustką do rozwoju kariery nauczyciela, podnosi Wasze kwalifikacje. Zapraszamy do skorzystania z serii szkoleń, które prowadzą doświadczeni nauczyciele działający także jako eksperci przy MEN.


Przejdź na stronę: https://instytutedukacjiiinnowacji.pl/


Tytuł: Ipet
URL: https://instytutedukacjiiinnowacji.pl/
Dodano: 19 grudnia 2021
Wyświetleń: 220
Słowa kluczowe: Awans Zawodowy Nauczyciela, Ipet, Sprawozdanie Na Nauczyciela Mianowanego, Szkolenia Dla Nauczyciela, Wopfu
Kategorie: Edukacja

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

You may also like...

Popular Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *