Izolacja Przeciwwodna Tarasów I Dachów


Izolacja Przeciwwodna Tarasów I Dachów

Hydroizolacja stanowi optymalną ochronę dla wielu konstrukcji przed procesem wnikania wody, która może spowodować poważne uszkodzenia. Nasza firma specjalizuje się w budowaniu skutecznych systemów hydroizolacyjnych, które posłużą Państwu długie lata.

Hydroizolacja zalecana przez firmę ExTrading wykazuje dużą trwałość nawet w bardzo trudnych warunkach. izolacja przeciwwodna tarasów i dachów spełnia najwyższe wymagania. Nie szkodzi środowisku naturalnemu, przez co określana jest jako rozwiązanie w pełni EKO. Dobór hydroizolacji tarasów z EPDM to niezwykle ważny element każdej konstrukcji budowlanej. Od niego zależy bezpieczne użytkowanie każdego typu budynku.

EPDM to innymi słowy kauczuk syntetyczny. Posiada wiele cennych właściwości, takich jak: bardzo duża odporność na promienie UV, ozon i zachowanie giętkości i elastyczności w bardzo niskich temperaturach. Oferowany przez nas EPDM zawiera membranę samoprzylepną, która nie zesztywnieje wraz z upływem lat.    

W naszej ofercie polecamy membrany EPDM przeciwwodne wyprodukowane z kauczuku. Stanowią najlepszą ochronę dla dachów, balkonów, tarasów. Można je zamontować w sposób mechaniczny lub też zastosować klej mocujący. Bardzo pomocna w procesie montażu jest także taśma dekarska. Jest ona najlepszym sposobem na złączenie trudno dostępnych miejsc na dachu.


Przejdź na stronę: https://extrading.com.pl/


Tytuł: Izolacja Przeciwwodna Tarasów I Dachów
URL: https://extrading.com.pl/
Dodano: 31 sierpnia 2021
Wyświetleń: 426
Słowa kluczowe: Hydroizolacja Tarasów Z Epdm, Izolacja Przeciwwodna Tarasów I Dachów, Membrana Samoprzylepna, Membrany Epdm Przeciwwodne Taśma Dekarska
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

You may also like...

Popular Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *