Koncert


Koncert

Nasza agencja artystyczna to grupa ludzi, którzy pełni są kreatywności, zapału i pragnienia pracy na rzecz ludzi pasjonujących się wydarzeniami artystycznymi. charakteryzuje nas entuzjastyczne nastawienie do podejmowania nowych wyzwań, na które składa się organizacja koncertów, spektakli teatralnych, musicali jak na przykład kultowego musicalu Metro, który zyskał wielki rozgłos w Polsce. Zależy nam na tym, aby nasi pasjonaci sztuki byli zadowoleni, z chęcią uczestniczyli w serii różnych wydarzeń kulturalnych. Od Państwa zależy organizowany przez nas scenariusz spotkań artystów z publicznością. Jesteśmy elastyczni, chętnie poruszamy różne tematy z Wami, mające związek z zaplanowaniem przyszłych wydarzeń.

Założeniem, które towarzyszy nam od początku naszej działalności jest Wasze zadowolenie. Chcemy dawać naszej publiczności wszystko, co najlepsze w obszarze sztuki. Współpracujemy z różnymi artystami i agencjami artystycznymi, jak np. Studio Buffo. Efektem tej współpracy jest realizacja musicalu Metro na terenie całej Polski. Ten musical od 1991 roku nieprzerwalnie wystawiany jest w różnych miejscach.

koncerty, teatr komedii, przedstawienia w teatrze i wiele różnych wydarzeń, które uprzyjemnią Państwu wolny czas, to nasza specjalność. Zapraszamy do współpracy na rzecz tylko najlepszych wydarzeń kulturalnych, które są tym dla ducha i intelektu, czym żywność i woda dla ciała.


Przejdź na stronę: https://www.edmaart.pl/


Tytuł: Koncert
URL: https://www.edmaart.pl/
Dodano: 19 grudnia 2021
Wyświetleń: 142
Słowa kluczowe: Agencja Artystyczna, Koncert, Musical Metro, Organizacja Koncertów, Teatr Komedii
Kategorie: Rozrywka

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

You may also like...

Popular Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *