Orzeczenie Lekarskie


Orzeczenie Lekarskie

Prowadzenie działalności w branży medycznej wymaga ścisłego katalogowania diagnoz i zabiegów. Poza ewidencją elektroniczną, zgodnie z przepisami przepisów i standardami NFZ lub MZ, wymagane są dokumenty w wersji papierowej, do których produkujemy doskonałej jakości kwestionariusze.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na druki medyczne, zgodne ze standardami MZ. Dostępne w naszym sklepie formularze, charakteryzują się trwałym i ostrym drukiem, wykonanym na dobrego gatunku papierze. Posiadamy w ofercie także formularz „orzeczenie lekarskie”, zawierający wszystkie niezbędne kropkowania na dane osobiste, typ choroby i również przypisy z pouczeniami, zgodnymi z aktualnie stosowanym prawem. Także historia choroby, zawarta na oferowanym przez nas  formularzu, będzie przejrzysta, trwała i prosta do zarchiwizowania.

Polecamy także książka raportów pielęgniarskich i lekarskich w oprawie kartonowej miękkiej lub tekturowej sztywnej. Książka składa się ze 100 stron w formacie A4. Jako uzupełnienie dokumentacji medycznej gabinetów pielęgniarskich oraz szpitali drukujemy recepty personalizowane z wydrukowanym kodem kreskowym, według numerów NFZ.


Przejdź na stronę: https://impact-med.com.pl/


Tytuł: Orzeczenie Lekarskie
URL: https://impact-med.com.pl/
Dodano: 2 kwietnia 2021
Wyświetleń: 103
Słowa kluczowe: Druki Medyczne, Historia Choroby, Książka Raportów, Orzeczenie Lekarskie, Recepty
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

You may also like...

Popular Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *