Tabletki Na Stawy Dla Psa


Tabletki Na Stawy Dla Psa

Wśród preparatów weterynaryjnych wyróżnia się preparat Sallivet, który jest dedykowany szczególnie psu i kotu. Zapalnie stawów u psa jest poważnym problemem, podobnie jak przewlekłe stany zapalne u psa i inne dolegliwości, na które narażone są zwierzęta mieszkające z człowiekiem, np. koty. Zapalenie pęcherza u kota jest także często spotykanym schorzeniem jak problem ze stawami.
Preparat wzmacnia organizm psa, zwalcza ból stawów. Z badań wiadomo, że aż 40% psów starszych boryka się ze stanami zapalnymi stawów. tabletki na stawy dla psa nie wywołują żadnych skutków ubocznych.
Preparat zwalczateż zapalenie pęcherza u kota, przyczynia się do odbudowy chrząstki stawowej. W skład Sallivet wchodzi glukozamina w postaci wodorochlorku. Wzmacnia ona przyswajanie w organizmie zwierząt. Preparat usuwa także zakażenia pochodne oddziałania bakterii E. Coli. Ponadto środek ten działa przeciwzapalnie, ma działanie uspokajające i wzmacniaśluzówkę.
Sallivet to doskonała ochrona dla psa w takich przypadłościach jak kaszel, problemy pęcherzowe oraz zapalenie spojówek. To również ochrona przed zakrzepicą, ponieważ środek działa na rozrzedzenie krwi w organizmie zwierząt.


Przejdź na stronę: https://sallivet.pl/


Tytuł: Tabletki Na Stawy Dla Psa
URL: https://sallivet.pl/
Dodano: 21 stycznia 2021
Wyświetleń: 345
Słowa kluczowe: Przewlekłe Stany Zapalne U Psa, Tabletki Na Stawy Dla Psa, Zapalenia Pęcherza U Kota, Zapalenia Stawów U Psa
Kategorie: Weterynaria

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

You may also like...

Popular Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *