Tabliczki Grawerowane


Tabliczki Grawerowane

Bestgraw to firma, która na rynku jest obecna od przeszło 15 lat. Lata doświadczenia sprawiają, że usługi grawerowania w wykonaniu firmy są precyzyjne i dokładne. Grono doświadczonych pracowników robi wszystko, aby odbiorca usługi był naprawdę zadowolony. Grawerowanie laserem jest możliwe na stali, aluminium, na tworzywach sztucznych oraz na szkle, skórze i sklejce. Zakres prac grawerskich jest rozległy.

Oferujemy tabliczki grawerowane, zarówno w dużych seriach, jak i pojedyncze sztuki. Dostępne są również tabliczki opisowe z przeznaczeniem na sterownicze szafy. Produkty te wykonujemy ze stali kwasoodpornej, aluminium anodowanego i laminatów grawerskich. Bestgraw wykonuje także znakowanie maszyn i innych produktów.

Firma jest w posiadaniu dużego parku maszyn, który pozwala na szeroki zakres prac. Laser Galvo CO2 umożliwia Grawerowanie na praktycznie dowolnym przedmiocie. Lasery fibrowe umożliwiają znakowanie elementów maszyn, narzędzi, sprzętu elektronicznego, biżuterii i wielu innych przedmiotów.


Przejdź na stronę: https://bestgraw.pl


Tytuł: Tabliczki Grawerowane
URL: https://bestgraw.pl
Dodano: 10 sierpnia 2020
Wyświetleń: 199
Słowa kluczowe: Grawerowanie, Grawerowanie Laserem, Tabliczki Grawerowane, Tabliczki Opisowe, Znakowanie
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

You may also like...

Popular Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *