Akademia Mądrego Dziecka


Akademia Mądrego Dziecka

Uzdolnione dziecko, które wkracza w pierwotny obszar edukacji na wczesnym etapie życia edukuje się poprzez zabawę. W tym pierwszym stadium edukacyjnym rozwój dziecka odbywa się pod kontrolą rodziców. Dopiero potem pierwszoplanową rolę zaczynają odgrywać nauczyciele w szkole podstawowej.
Edukacja w oparciu o zabawę
edukacja poprzez zabawę wytwarza w młodym człowieku najważniejsze predyspozycje do dalszego rozwoju dziecka w okresie szkolnym. Do czynności zabawowych przeznaczone są zabawki edukacyjne. Ich popularność z biegiem czasu jest coraz większa. Rodzice kupują zabawki z nadzieją, że pomoże to w rozwoju dziecka. Na tym etapie edukacja ma postać zabawową. Zaczyna się ona od pierwszym miesięcy życia malucha i z każdym następnym miesiącem powiększa się jej zakres. Dobór właściwej zabawki nie jest łatwy. Wymaga czasemporady u specjalisty.
akademia mądrego dziecka
akademia mądrego dziecka to specjalna oferta edukacyjna nakierowana na maluchy. Złożona jest z serii książeczek dla maluchów. Ruchoma forma literatury dziecięcej pozwala zarówno na zabawę i naukę dzieci. Mogą mieć z tego podwójną korzyść, która wzmacnia rozwój dziecka we wczesnym etapie życia.


Przejdź na stronę: http://zdolne-dziecko.pl/


Tytuł: Akademia Mądrego Dziecka
URL: http://zdolne-dziecko.pl/
Dodano: 10 czerwca 2021
Wyświetleń: 122
Słowa kluczowe: Akademia Mądrego Dziecka, Edukacja Poprzez Zabawę, Rozwój Dziecka, Zdolne Dziecko
Kategorie: Edukacja

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

You may also like...

Popular Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *