Namiot Karpiowy


Namiot Karpiowy

Sklep internetowy NG24.pl to prawdziwy raj dla karpiarzy. Jest tu wszystko, czego oczekują pasjonaci wędkowania . W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz produktów, zapewniających profesjonalne wyposażenie dla każdego zarówno doświadczonego jak i początkującego poławiacza karpi.

Oferujemy różnorodne Akcesoria Karpiowe: wysokojakościowe żyłki podbieraki, plecionki haczyki, kołowrotki czy funkcjonalne pokrowce. W naszym sklepie znajdziecie także specjalne namioty karpiowe, wykonane z wytrzymałych, odpornych na trudne warunki atmosferyczne tworzyw, w których bez problemów zmieści się cały ekwipunek wędkarza oraz łóżko. Namioty karpiowe produkowane są z dbałością o szczegóły , tak by mogły służyć jako niezawodne i wygodne schronienie nawet podczas wielodniowych zasiadek . Oferujemy także duży wybór przynęt i zanęt w tym także proteinowe kulki na karpia, dostępne w różnej wielkości, wielu smakach i zapachach, m.in. cieszące się popularnością proteinowe kulki o zapachu białej czekolady z dodatkiem mlecznych protein, które działają niezwykle wabiąco lub legendarne już kulki o smaku gumy balonowej. Ponadto dysponujemy kamerami podwodnymi, które znacznie ułatwiają pracę wędkarzy, umożliwiając określenie dokładnej lokalizacji ryb oraz obserwowanie ich zachowania względem zastosowanej przynęty.
Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą w sklepie internetowym lub odwiedzenia naszego stacjonarnego Sklepu Karpiowego w Warszawie przy ulicy Małowiejskiej 25.


Przejdź na stronę: https://www.ng24.pl/


Tytuł: Namiot Karpiowy
URL: https://www.ng24.pl/
Dodano: 7 lutego 2021
Wyświetleń: 165
Słowa kluczowe: Akcesoria Karpiowe, Kamery Podwodne, Kulki Proteinowe, Namiot Karpiowy, Sklep Karpiowy Warszawa
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

You may also like...

Popular Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *