Nauka Pływania Warszawa


Nauka Pływania Warszawa

Szukasz miejsca, gdzie Nauka pływania jest na wysokim poziomie ? Wawa-swim zagwarantuje Ci najlepsze lekcje dla Ciebie i Twoich bliskich w Warszawie!
Na naszych basenach jest możliwa Nauka pływania dla dzieci, Nauka pływania dla dorosłych oraz doskonalenie pływania dla amatorów pływania w każdym wieku.
Wśród dostępnych zajęć znajdują się lekcje dla najmłodszych już od trzeciego roku życia. Nasza doświadczona kadra instruktorska to gwarancja świetnej zabawy i szybkich postępów . Oferujemy zarówno zajęcia grupowe, jak i treningi indywidualne na każdym poziomie zaawansowania.
Zajęcia prowadzimy na dwóch różnych pływalniach w Warszawie w sumie siedem dni w tygodniu. Nasze zajęcia są dostosowane do możliwości i potrzeb naszych kursantów , a lekcje w grupach gwarantują indywidualne podejście dzięki małej liczbie uczestników – maksymalnie do 3 osób na jednej lekcji .
Najlepsza Nauka pływania – Warszawa Wawa-Swim!


Przejdź na stronę: https://www.wawa-swim.pl/


Tytuł: Nauka Pływania Warszawa
URL: https://www.wawa-swim.pl/
Dodano: 13 lutego 2021
Wyświetleń: 168
Słowa kluczowe: Doskonalenie Pływania, Nauka Pływania, Nauka Pływania Dla Dorosłych, Nauka Pływania Dla Dzieci, Nauka Pływania Warszawa
Kategorie: Edukacja

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

You may also like...

Popular Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *