Sanotint


Sanotint

Farbowanie włosów pozwala odmienić fryzurę i nadać jej ciekawego charakteru. Niestety, wiele farb do włosów zawiera utrwalacze i barwniki, które wpływają na niszczenie struktury włosa. Alternatywą dla powszechnie dostępnych produktów są naturalne farby do włosów, których skład opiera się o substancje łagodne dla skóry i włosów.
farby do włosów bez amoniaku oraz innych aktywnych chemicznie składników znaleźć można na stronie www.naturalnefarby.pl. Strona oferuje produkty oparte na naturalnych składnikach znajdujących się m.in. w roślinach. W ofercie znaleźć można ziołowe farby do włosów, szampony, odżywki, oraz naturalne produkty służące do pielęgnacji całego ciała. Sklep internetowy posiada farby do włosów bez ppd (p-Fenylenodiamina), czyli barwnika o silnym działaniu uczulającym . Farby marki sanotint opierają się na barwnikach, które nie wywołują reakcji alergicznych i są łagodne dla struktury włosów oraz skóry głowy.
Sklep oferuje użytkownikom szereg udogodnień, takich jak darmowa wysyłka, gwarancja zwrotu kosztów w określonych przypadkach oraz obsługa całodobowa.


Przejdź na stronę: https://naturalnefarby.pl/


Tytuł: Sanotint
URL: https://naturalnefarby.pl/
Dodano: 14 stycznia 2021
Wyświetleń: 154
Słowa kluczowe: Farby Do Włosów Bez Amoniaku, Farby Do Włosów Bez Ppd, Naturalne Farby Do Włosów, Sanotint, Ziołowe Farby Do Włosów
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

You may also like...

Popular Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *