Surowa Kuchnia


Surowa Kuchnia

witarianizm to styl jedzenia, który nazywany jest także surową dietą. Składniki, z których robi się posiłki, nie zostają poddawane obróbce cieplnej. Zamiast tego używa się takie procesy jak krojenie, ścieranie, miksowanie, miażdżenie albo suszenie. surowa dieta sprzyja odzyskaniu zdrowia. W wysokiej temperaturze niszczone są bowiem wartościowe składniki jedzenia, witaminy i enzymy, Prowadzi to do ścinania się białek. odżywianie na surowo zapewnia więc naszemu organizmowi wiele cennych składników w aktywnej postaci.

surowa kuchnia pozwala powrócić do równowagi metabolicznej. Prowadzi do zmniejszenia wagi i do stabilizacji przemian biochemicznych.

witarianizm to nie jest tylko surowa kuchnia roślinna. To także sposób życia. Zamiana gotowanego i smażonego jedzenia na surowe produkty powoduje także zmianę nawyków w pozostałych obszarach codziennego funkcjonowania.

odżywianie na surowo wydaje się trudne. W związku z tym dobrze jest sięgnąć po gotowe przepisy, które ułatwią modyfikację sposobu odżywiania. kuchnia roślinna w surowej formie jest trudna tylko na początku. Korzystanie z bazy pomysłów na poszczególne posiłki uprości wdrożenie zmian. 


Przejdź na stronę: https://karolinaniegotuje.pl/


Tytuł: Surowa Kuchnia
URL: https://karolinaniegotuje.pl/
Dodano: 25 kwietnia 2022
Wyświetleń: 486
Słowa kluczowe: Kuchnia Roślinna, Odżywianie Na Surowo, Surowa Dieta, Surowa Kuchnia, Witarianizm
Kategorie: Zdrowie

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

You may also like...

Popular Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *